Annavis Büyük Kuru Çiçek Gelin Buketi Yeşil- Bej 2li Set

% 60 indirim
300,00TL
119,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Annavis Büyük Kuru Çiçek Gelin Buketi 2li Set;

Gelin Çiçeği ve Damat Yaka Çiçeği

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Annavis Büyük Kuru Çiçek Gelin Buketi 2li Setstoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Kuru Gelin Çiçeği, Kuru ÇiçekAnnavis Büyük Kuru Çiçek Gelin Buketi 2li Set;

  • Buket Yüksekliği: 35 cm
  • Buket Çapı: 26 cm
  • Çiçek İçeriği: Birçok kuru ve yapay çiçek bir araya getirilerek tanzim edilmiştir.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin çiçeği ve damat yaka çiçeği

Annavis Büyük Kuru Çiçek Gelin Buketi 2li Set

Gelin Çiçeği özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Çiçeği'nde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir.  Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.