Islak Dokulu Oval Yaprak Model Duvar Bitki Kaplaması 40x60 cm

% 53 indirim
150,00TL
69,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: dikey bitki duvari, duvar kaplamasi

Islak Dokulu Oval Yaprak Model Duvar Bitki Kaplaması 40x60 cm ;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir.Islak Dokulu Oval Yaprak Model Duvar Bitki Kaplaması 40x60 cm stoklarımızda bulunmaktadır. 

Yapay Çim, Tabaka Çim, Çim Karo, Çim Halı, dikey bitki duvarı, yapay çiçek duvar kaplaması, duvar panosu , zemin kaplama çiçeği, duvar yatay ve dikey gül 

Islak Dokulu Oval Yaprak Model Duvar Bitki Kaplaması 40x60 cm Özellikleri; 

  • Ürün ismi: Islak Dokulu Oval Yaprak Model Duvar Bitki Kaplaması 40x60 cm
  • Rengi: Yeşil

Yapay Duvar Bitki Kaplaması, kaliteli yapay ıslak dokulu yeşil yapraklardan oluşmaktadır.  Birkaç tanesi bir araya getirilerek istediğiniz ölçü ve büyüklükte yapay çiçek kaplama duvarı elde edebilirsiniz. Plastik  40x60 cm zemin üzerindeki çıkıntılara 1.kalite ıslak oval yapraklar takılmıştır. 

Tavan ve yatay duvar uygulamalarında plastik ızgarayı silikon ile duvara yapıştırabilirsiniz. Her türlü zemine montajı uygundur. 

Evlerde, otellerde, kafelerde, düğün salonlarında, iş yerlerinde her mekana canlılık katan trend yapay duvar çiçek kaplamaları çok şık ve kaliteli dekoratif bir üründür.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.