• Büyük Tohumlu Lüx Lateks Gül 4lü Pudra Pembe
 • Büyük Tohumlu Lüx Lateks Gül 4lü Pudra Pembe

Büyük Tohumlu Lüx Lateks Gül 4lü Pudra Pembe

% 51 indirim
20,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • 2-3 gün içindeÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: buyuk lateks gul

Büyük Tohumlu Lüx Lateks Gül 6lı Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Büyük tohumlu lüx lateks gül 6lı pudra pembe stoklarımızda bulunmaktadır. 


Yapay çiçek genel bilgi

Tüm yapay çiçek fiyatlarını göster

Tüm demet çiçek fiyatlarını göster

Tüm gül demeti fiyatlarını göster


apay kafa gül, tek kafa gül, sadece kafa gül, lateks gül, büyük lateks gül

Büyük Tohumlu Lüx Lateks Gül 6lı Pudra pembe Özellikleri;

 • Bir adet lateks gül çapı: 8 cm
 • Lateks gül kaliteli köpük, silikon malzemeden üretilmiştir. 
 • Lateks güller istenildiğinde bir sap takılarak buket haline getirilebilir.
 • Lateks güller yapay olduğundan çok uzun ömürlüdür. Temizliği ve bakımı çok kolayd


Yapay çiçek küçük tomurcuk gül demeti (pastel açık pembe) özellikleri;

 

Tomurcuk gül çizimi ve tomurcuk gül kalıbı uzman bir ekip tarafından yapılmış olan ucuz yapay çiçek, tomurcuk gül gelin buketi yapımına uygun bir üründür. Tomurcuk gül resmi için fotoğraflar alınırken tomurcuk gül yapımı için kullanılmış olan kumaşın renk bakımından gerçeği yansıtmasına dikkat edilmiştir.

 

Yapay çiçek yapımı uzmanlık gerektiren endüstriyel bir faaliyet olması sebebiyle sitemiz, yapay çiçek fiyatları, gül demeti fiyatları, papatya demeti, yapay ağaç ve kalp şeklinde gül demeti gibi arayışlarınıza tam cevap verir. Yapay çiçek toptancıları tarafından yapay çiçek malzemeleri göz önüne alınarak gül demeti fiyatı belirlenmektedir.

 

Gül demeti nasıl yapılır ve genel anlamda yapay çiçek nasıl yapılır sorularına teorik bir yaklaşımla, her sayfada çok detaylı, tarihsel süreçler ve bilimsel çalışmalar göz önüne alınarak cevap aranmıştır. Gül demeti fotoğrafları mümkün olduğunca doğru ışık yönleri kullanılarak çekilmiştir. Gül demeti resmi gerçek rengini yansıtacak şekilde ve en az iki fotoğrafla desteklenerek müşteriye gerçek ürün rengi bilgisi verilmek istenmiştir.

 

 • Yapay çiçek siparişi için ürün kodu: h220 açık pembe
 • Dal sayısı:5
 • Demetteki güllerin toplamı: 15
 • Bir daldaki ucuz yapay çiçek sayısı: 3
 • Demetin toplam yüksekliği:25 cm
 • Demetin toplam çapı: 12 cm

 

Biyoçeşitlilik teriminin kapsamı ve yapay çiçek küçük tomurcuk gül demeti (pastel açık pembe) için biyoçeşitliliğin önemi;

 

İnsanoğlunun öteki türlerle ve doğa ile iç içe olduğu ilişkiler ve bu ilişkide ortaya çıkan problemleri incelemeye yol açan bir fikir alışverişi alanı haline gelen biyoçeşitlilik terimi, sosyal sistemlerin içerisinde bir arabulucu görevi görmektedir. Konu olarak küresel sorunların ve iklim değişikliğinin içerisinde bu terimle sıkça karşılaşılmaktadır.

 

Yapay çiçek küçük tomurcuk gül demeti (pastel açık pembe)  gibi sanayi ürünlerinin yapımında, tasarımında, hammadde sağlama ve sevkiyatta biyoçeşitliliğin önemi çok büyüktür. Her faktör birbirine bağlı olup, bir tanesinin bile eksikliği yalnızca yapay çiçek sektörünü değil tüm yaşamsal düzenimizi olumsuz yönde etkileyecek çevresel sorunlara yol açmaktadır.

 

Biyoçeşitliliğin tanımı şu şekilde yapılabilir; çeşitliliği türün içerisinde, türlerin arasında, ekosistemlerin arasında inceleyen, deniz ve kara ekosistemlerini, göl ve nehir gibi su sistemleri ile beraber ekolojik karışık ortamları da içine alan ancak aynı kökten gelen organizmaların çeşitliliğidir. 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.