Yapay Çiçek Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti

% 14 indirim
8,00TL
6,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • 2-3 gün içindeÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Yapay Çiçek Fiyatları (Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti);

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Yapay Çiçek Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Yeşillik Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster


Yapay Çiçek Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti Özellikleri;

 

 • Yapay Çiçek İsmi: Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti
 • Dal sayısı: 7
 • Bir daldaki çimen sürgün sayısı: 10
 • Bir demette çimen sürgün sayısı: 70
 • Yükseklik: 34 cm
 • Genişlik: 20 cm
 • Yapay Çiçek Ürün kodu: k609mor

 

Yapay Çiçek Mor Mini Çiçekli Yeşillik Çimen Demeti Tasarım Aşamasında AutoCAD Üç Boyutlu Modelleme ve Çizim Komutları;

 

İki nokta arsında düz bir çizgi oluşturmak için kullanılan line komutu, yalnızca Yapay Çiçek mor mini çiçekli yeşillik çimen demeti gibi dekoratif ürünlerin modellendiği AutoCAD programına has bir komut değildir. Yine de tüm çizim programlarında kullanılan en temel komut olduğundan değinmekte fayda vardır. Ayrıca aynı derecede önemli olan diğer komutlar arsında, ray, multiline, polyline, arc, angle ve center sayılabilir. Bu komutların dışında bir listeyle gösterilemeyecek kadar çok komut dizisinden oluşan program tasarım için oldukça yaygın olarak kullanılır. Tasarım başlı başına bir uzmanlık olup temel olarak çizgi çizme işlemiyle gerçekleştirilir. Line komutu seçildikten sonra fare ile bir başlangıç noktası belirlenir ve tasarımın gerektirdiği uzunlukta bir çizgi uzunluğu belirlenerek hâlihazırda çizilen çizginin devamı niteliğindeki ikinci bir çizgi ise aynı işlem tekrar yapılmak suretiyle oluşturulur. Eğer çizim bitmişse enter tuşuna basılır ve bitirilir. Son çizgiyi geri almak istediğinizde farenin sağ tuşuna tıklanarak undo seçeneği seçilmelidir.

 

Yukarıda yazılanlardan anlaşıldığı üzere hemen hemen her tasarım programında temel olarak aynı çalışma prensibi vardır. Burada ek bilgi olarak tasarımın uygun yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübenin önemini teknolojiden bağımsız olarak vurgulamak gerekir. Yapay Çiçek tasarımı hem teknolojik yenilikler takip etmeyi hem de nesneleri estetik bir bakış açısıyla değerlendirebilmeyi gerektirir.

 

Benzer şekilde ikinci bir komut olan RAY, üç boyutlu bir koordinat düzlemi oluşturur ve bu düzlem üzerinde çizilebilecek her tasarım için üç boyutlu bir referans alanı oluşturur. Draw menüsünde bulunur ve istendiği takdirde AutoCAD programının komut satırına ray yazmak suretiyle de aktif edilebilir. Komut başlatılır, koordinat sistemine uygun bir merkez seçilir, üç adet çizgi koordinat sistemi oluşturacak şekilde ayrı ayrı çizilir ve çizim enter tuşu ile bitirilerek Yapay Çiçek tasarımının üç boyutlu şekilde oluşturulabileceği alan yapılmış olur.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 6.9
2 3.45 6.9
3 2.3 6.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 6.9
2 3.45 6.9
3 2.3 6.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 6.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.