7li Lüx Küçük Gül Demeti Gül Kurusu

% 37 indirim
30,00TL
18,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: 2020 yeni cicek modelleri

7li Lüx Gül Demeti Kumaş Kalitesi;

Hata takibi düzenli olarak yapılan proses kontrollerinde Rainclus Pembe Gül Demeti Kumaş yapısı son derece standart sonuçlar vermiştir. Böylece eskiden sadece kalite kontrolü ve mamulün kumaş kalitesi kontrolleri yapılırken, bu yönteme eklenmiş bir kontrol süreci daha devreye girmiştir. Buna proses kontrolü denir ki siparişlerin kumaş hatası kaynaklı gecikme nedeniyle oluşacak zaman kayıplarının önüne geçer. Yapay Çiçek Deposu proses kontrolleri zamanında yapılmış Gül Demeti seçeneklerini müşterilerine uygun sürede ulaştırır. Apre seçeneği nihai ürünün doğrudan görselliğini etkileyeceğinden uygun apre seçiminin uzman tasarımcılar tarafından seçilmesi söz konusudur.

Rainclus Pembe Gül Demeti Kumaş Apresi;

Apre çeşitleri oldukça fazla olsa da temel olarak şunlardır;

  • Kuru Apre: Kumaş eğer iplik halindeyken boyanmışsa henüz fulara girmeden kuru işleme tabi tutularak apresi yapılır. Fulara giren Gül Demeti üretiminde kullanılacak sentetik kumaş yüksek oranda nemi alınmak suretiyle sonraki işlemlere tabi tutulmak üzere üretim prosesinde bir sonraki aşamaya geçirilir.
  • Kumaşın Dolgunlaştırılması: Her ne kadar yapay çiçek üretiminde ham madde olarak dolgun kumaş yapısı tercih edilmese de dolgunlaştırma işlemi bir kumaş biçimlendirme apresi olarak karşımıza çıkar. Tercih edilmemesinin en önemli sebebi hammaddede bir çeşit sertlik meydana getirmesidir. Hâlbuki yapay çiçek üretiminde orta sertlikte, yüksek kalitede ve daha sonra bazı spreyleme sistemleriyle son formun verilmesi tercih edilir.
  • Soft Apre Çeşidi: Yapay çiçekte montaj aşamasının gerektirdiği yumuşaklık değerinin yakalanması amacıyla bazı yumuşatıcılar kullanılır. Gerekli yumuşatıcı oranı kimyagerler tarafından gelişmiş laboratuvar sistemlerinde tayin edilmelidir. Yapay Çiçek Deposu tuşe miktarı, yani yumuşaklığı uzman bir ekip tarafından belirlenmiş kumaşlardan üretilmiş Rainclus Pembe Gül Demeti temin eder. Çoğu zaman bu işleme gerek kalmaksızın bir başka apre çeşidi plan buharlama kullanılarak da istenen yumuşaklık sağlanabilmektedir.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.