9lu Küçük Kıtır Gül Demeti Bordo

% 36 indirim
20,00TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: bordo kitir gul demeti

9lu Küçük Kıtır Gül Demeti Bordo Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. 9lu Küçük Kıtır Gül Demeti Bordo stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

9lu Küçük Kıtır Gül Demeti Bordo Özellikleri;


 • Demetlerin başına düşen dal sayısı: 5 adet
 • Bir demetteki toplam gül sayısı: 9
 • Güllerdeki çap uzunluğu: 3-4 cm
 • Gonca Gül Demeti yükseklik: 30 cm
 • Demetin çap uzunluğu: 15 cm

 

9lu Küçük Kıtır Gül Demeti;

 

Bordo pastel Şakayık Gül Demetinin özelinde tüm yapay çiçek uygulamalarında, esnekliğin v istenen şeklin kolayca verilmesini sağlayacak olan yapay çiçeğin ana gövdesidir. Zaman zaman birleşim yerlerinden ayrılarak sarmaşık yapmak ya da farklı bir renkle uygun sayıda kombine etmek için ayrılmak istenebilir. Dolayısıyla bu birleşim yerlerinden kesilmesinin de kolay olması gerekir.

 

Söz konusu gövde yapısı için çelik telin belli bir kademelendirmeden geçirilerek, gittikçe daha ince kalıplardan geçirilmek suretiyle boyca uzatılıp, çapça inceltilmesi sağlanmalıdır. Bu kademelerin hangisinden hemen sonra tavlama yapılması gerektiği ise uzman bir ekibin çelik alaşımını kontrol etmesinden sonra verilecek önemli bir karardır. Günümüzde Şakayık Gül Demeti dalı elde etmek için, söz konusu çelik alaşım aşamalı olarak, beş buçuk milimetre kalınlıktaki telin, iki milimetre kalınlığında ince bir tel haline gelinceye kadar kalıplardan geçirilmesi söz konusudur. Bu işlemin yapılabilirliği alaşımın içerisindeki bileşenlerin yüzde olarak, maksimum, 0,008 karbon, 0,30 silisyum, 0,55 mangan, 0,35 bakır, 0,3 krom, 0.25 nikel, 0,03 molibden, 0,02 alüminyum olması gerekmektedir. Yapay çiçek deposu çelik alaşımlar olması gereken oranlarda element içeren dal metali üreten demir çelik sanayisi üretimi parçaların bir araya getirilmiş olduğu Şakayık Gül Demeti yapay çiçek uygulamaları sunar.

 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.