10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Pudra Pembe

% 11 indirim
45,01TL
39,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: pudra pembe yapay gul

 

10lu Lüx Gül Demeti Dal Yapısında Kullanılan Metal ve Karbon İlişkisi;
 

Kolay şekil alabilen ve farklı formlara sokularak estetik görünümü tercihe göre değiştirilebilen yapay çiçeklerden Gül Demeti dallarında kullanılan metalin esnek olması bu özelliği verir. Demir çelik sektöründe alaşım olarak yüksek karbonlu metaller mukavemeti çok yüksek, sertlikleri hat safhada olan metal türleri olarak bilinirler ve yapay çiçekten beklenen esneklik ve kolay şekil alabilirliği sağlamazlar. İşleme kolaylığının ön planda tutulduğu bir sektör olan yapay çiçek sektörü, karbon içeriği çok düşük çelik hammadde kullanır ancak bu durumda mavi gevreklik adı verilen ve kırılganlığı artıran bir sonuç yüksek sıcaklıklarda karşılaşılabilen bir sorundur.

 

Pembe 10lu Lüx Gül Demeti bileşenlerinden dal yapılarında tel çekme işlemi soğuk olarak yapıldığından mavi gevreklik sadede hammaddenin tabletler haline getirilmesi esnasında karşılaşılabilecek bir durum olup, kimyasal, fiziksel ve mekanik işlemlerle henüz tel çekme aşamasına gelinmeden sorunun önüne geçilmektedir. Ayrıca tel çekme işleminde mekanik yöntemler kullanıldığında, metal hiçbir zaman 270-350 derece sıcaklıklara ulaşmamaktadır.

 

10lu Lüx Gül Demeti Plastikle Kaplanmış Metal Dal Hammaddesinin Mangan ile Alaşımı;
 

Manganda tıpkı karbon gibi metali sertleştiren bir element olup yapay çiçek uygulamaları için kullanılacak metal alaşımlarında oranı oldukça düşük tutulur. Yapay Çiçek Deposu, mangan ve karbon oranı düşük, elastikiyeti yüksek, tel çekme işlemine uyum göstererek istenen inceliğe getirilebilen, süsleme, dekorasyon ve davetlerde görsel olarak tercih edilebilecek, pembe 10lu Lüxı Gül Demeti dalları için uygun seçim yapar.  

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.