10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Mürdüm

% 11 indirim
45,01TL
39,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: murdum yapay gul

 

10lu Lüx Gül Demeti Dal Yapısında Kullanılan Esnek Metalin Özelliği;

 

Çelik kaliteli ve uygun koşullarda uzun süreli kullanılabilen bir metal olduğundan yapay çiçek türlerinden Gül Demeti üretiminde bir bileşen olarak dal imalatında sıkça kullanılır. Bir metalin çelik olarak adlandırılabilmesi için yapısındaki karbon oranının yüzde üçü geçmemesi gerekmektedir. Daha yüksek oranlar farklı amaçlarla kullanılmak üzere yapılarına göre alaşım olarak isimlendirilirler. Uygun yumuşaklığın sağlanması için zaman zaman içerisine farklı metaller karıştırılabilmektedir. Bunun yanı sıra kaliteyi düşürücü etkileri sebebiyle yapay çiçek uygulamalarında kullanılmak üzere tel çekme işlemine tabi tutulacak çelik alaşımının istenmeyen madde türlerinden temizlenmesi de önemlidir.

 

Yapay Çiçek Deposu istenmeyen madde atıklarından, uygun kimyasal yöntemlerle temizlenmiş metal alaşımlarından dal yapıları ortaya çıkarılmış, mürdüm 10lu lüx Gül Demeti temin eder. Çelik ile alaşım oluşturabilen maddeler ise şunlardır; 1. Karbonlar, 2. Silisyum, 3. Mangan, 4. Kükürt, 5. Fosfor, 6. Krom, 7. Nikel, 8. Molibden, 9. Tungsten, 10. Kobalt, 11. Titanyum, 12. Vanadyum, 13. Alüminyum, 14. Niyobyum, 15. Bakır, 16. Kalay, 17. Kurşun, 18. Hidrojen ve 19. Azottur.

 

Gül Demeti Dal Yapısında Kullanılacak Çelik Metalin Karbon ile Alaşımı;

 

Çelik üretim esnasında çeliğin yapısında zaten yer alan karbon, nihai malzemenin mekanik yapısını son derece etkilemektedir. Çekme işlemini, esnekliği zorlaştırdığından çelik içerisindeki oranının yüksek olması sebebiyle yapay çiçek sektöründe Gül Demeti dal parçalarında kullanımları tercih edilmez. Yapay Çiçek Deposu, karbon oranı düşük, esnekliği yüksek, dekoratif ve çok amaçlı, metal gövdeli yapay çiçekler sunar. 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.