10lu Hawai Gül Demeti (Pudra Pembe)

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: pudra pembe gul

Pudra Pembe Hawai Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Pudra Pembe Hawai Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Pudra Pembe Hawai Gül Demeti Özellikleri;

 

 • Çiçeğin ismi: Hawai Gül Demeti
 • Her bir demette 10 adet çiçek vardır
 • Bir demetteki toplam güllerin sayısı 10’dür
 • Büyük çiçekler için çap genişliği: 3.5-4 cm
 • Demetin yüksekliği: 30 ila 37 cm’dir ve ayarlanabilir.
 • Demetin çap genişliği: 20 cm

 

Plastik Teknolojisi ve Pudra Pembe Hawai Gül Demeti Üretimindeki Yeri;

 

Yirminci yüzyılın en gözde materyali olarak plastik hemen hemen tüm alanlarda yerini alarak metallerin kullanım ağırlığını azaltmıştır. Yapay çiçek endüstrisinde kullanımı da hızla artan plastiklerin, açık pembe Hawai Gül Demeti kısımlarında yaprak ve cipso kısımlarında kullanımı vardır. Son derece gelişmiş teknolojiler kullanılarak dallar içerisindeki metaller hem plastik kaplanmış, hemde uygun plastik kalıba dökme işlemleri uygulanarak cipso ve gerçeğine uygun yapraklar bir araya getirilmiştir. Hammadde olarak plastik levhalar haline getirilmek isteniyorsa ya da pvc film olarak kullanılacaksa üzerinde uygulanacak işlem kalenderleme olup, silindirlerden meydana gelen bir işletim sistemi vardır. Metal ile plastiğin laminasyonunu gerektiren çalışmalarda kalenderleme sistemleri kullanılmaktadır.

 

Plastikte Ekstrüzyon Teknolojileri ve Yapay Gül Demeti Bileşenlerini Oluşturmadaki Yeri;

 

Ülkemizde en fazla kullanılan, en yaygın olan iki çeşit plastik ekstrüzyon yöntemi vardır; 1. Şişirme ile film ekstrüzyonu, 2. Ekstrüzyon şişirme tekniği.

 

Ekstrüzyon yalnızca Gül Demeti bileşenlerini şekillendirmek amacıyla kullanılmayan, her türlü biçimlendirmeye ihtiyaç duyulan sanayi alanlarında kullanılan bir yöntemdir. Borular, profiller, yuvarlak filmler, levhalar, yaylar ve tabii ki plastikler bu yolla şekillendirilebilir. Yöntem bir çeşit sıkıştırma işlemi olup, biçimlendirilmek istenen malzemenin toz halinde ya da granül halinde olmasını gerektirir. Böylece büyük bir basınca maruz kalacak plastik uygun şekil verildikten sonra kalıplarından çıkarılacak be bitim işlemlerinden sonra açık pembe Hawai Gül Demeti gibi yapay çiçek uygulamalarının bir montaj elemanı olarak kullanılabilecektir. İşlemi yapan makinelerin adı eksrüder olup, gelişmiş plastik sanayisinde sıkça kullanılır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.