Hawai Gül Demeti Krem-Mor

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: mor yapay kucuk gul

Krem-Mor Hawai Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Krem-MOr Hawai Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Krem-Mor Hawai Gül Demeti Özellikleri;

 

 • Çiçeğin ismi: Krem-Mor Hawai Gül Demeti
 • Her bir demette 10 adet çiçek vardır
 • Her demette 3 adet tomurcuk vardır
 • Bir demetteki toplam güllerin sayısı 13’dür
 • Krem-Mor Hawai Gül Demeti üzerinde 6 adet ortanca, 6 adet cipso ve 6 adet de yaprak bulunur
 • Büyük çiçek için çap genişliği: 4 cm
 • Tomurcuk çiçek için çap genişliği: 2,5 cm
 • Demetin yüksekliği: 30 ila 37 cm’dir ve ayarlanabilir.
 • Demetin çap genişliği: 20 cm

 

Estetik Bir Değer Olarak Yapay Çiçek ve Krem-Mor Hawai Gül Demeti;

 

Güzellik olgusunu ve sanattaki yerini belirleyen ve tamamen kişiye özel tercihlerle şekillenen estetik değerler, kültüre ve coğrafyaya göre de farklılıklar göstermektedir. Duyusal olarak gelişmiş toplumlar temel ihtiyaçlarını karşılamamış bile olsalar, mekânlarında, yaşam alanlarında dekoratif objeleri kullanma eğilimindedirler. Yapay Çiçek olarak Gül Demeti kullanımı estetik olarak klasik bir yaklaşım olmakla beraber her zaman kullanılabilecek, uyumlu bir tercihtir. Bir obje olarak krem-mor Hawai Gül Demeti, süjenin bakış açısıyla farklı kombinasyonlar oluşturulabilecek yapıdadır.

 

Alınan görsel zevkin karşılıksız ve tamamen kişisel olması yapay çiçek tercihlerini değerli kılar. Duyusal bir temel çerçevesinde obje ve süje arasında gerçekleşen bu etkileşim, tamamen alıcının “güzel” anlayışına kalmış bir olgudur. Bu mor renk için yaşantısında geliştirdiği algıda seçicilikten ya da doğaya karşı duyulan ilgiden kaynaklanabileceği gibi, kalıcı hatıralar bırakma isteğinden de kaynaklanabilir.

 

Beğeni Ölçülerinde Gül Demeti;

 

Her alanda olduğu gibi estetik ve sanat alanında da belli standartlar oluşturulmaya çalışılmıştır. İmmanuel Kant tarafından ilk defa tanımı yapılmış olan beğeni yargısı, günümüzde yapay çiçek üreticileri için endüstriyel bir öneme sahiptir. Doğadan benzetim yoluyla elde edilen somon-mor Hawai Gül Demeti gibi yapay çiçeklerde, kişisel bir hoş bulmanın ötesinde standartları belirlenmiş bir güzellik anlayışı gözetilmiştir.

 

Beğeni kültürün içinde yer alan bir değerdir. Dolayısıyla bulunulan kültürün değerleri de göz önüne alınarak yapay çiçekler gibi estetik objeler meydana getirilir. Söz gelimi Anadolu kültür değerleri ile Mısır kültürü birbirinden her alanda olduğu gibi yapay çiçek tercihleri konusunda da farklılıklar gösterecektir.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.