7li Lüx Küçük Gül Demeti Krem

% 37 indirim
30,00TL
18,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: 2020 yapay cicek fiyatlari

7li Lüx Küçük Gül Demeti Krem Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. 7li Lüx Küçük Gül Demeti Krem stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

7li Lüx Küçük Gül Demeti Krem Özellikleri;


 • Demetlerin başına düşen dal sayısı: 5 adet
 • Bir demetteki toplam gül sayısı: 7
 • Güllerdeki çap uzunluğu: 4-5 cm
 • Gonca Gül Demeti yükseklik: 3 cm
 • Demetin çap uzunluğu: 17 cm

7li Lüx Küçük Gül Demeti Krem Kullanımı;


Genellikle fazla aydınlık olmayan mekânlardan olan banyolarda, duvarların beyaz ya da beyaza yakın fayanslarla kaplanmasına sık rastlanır. Bu şekilde aydınlık dengesi yaratılmaya çalışılırken biraz aşırıya kaçıp, havlularda, sabunluk be sepetlerde de açık renkler kullanılınca, dengeleyici bir renge ihtiyaç duyulabilir. Mini Akdeniz mor Gonca Gül Demeti renk dengesini sağlayacak harika bir alternatiftir. Mekâna canlılık ve ferahlık katacaktır. Ortamın daimi bir nemi olacağından güllerin yapımında kullanılmış kumaşın neme karşı dayanımı önemlidir. Yapay Çiçek Deposu nem dayanımı yüksek hammaddeden mamul yapay çiçek temin etmektedir. Havlularınızın uç süslerinde kullanacağınız, mor güller içeren desenler, aynanızın yanına iliştireceğiniz demetlerden yapılmış ve vazoya yerleştirilmiş buketle çok şık görünecektir.Gonca Gül Demeti (Mini Akdeniz Mor) Nem Dayanımı;


Yapay Çiçek Deposu yapay çiçek üretimi proseslerinin kaliteli bir süreç dâhilinde yürütülmüş olmasına özen gösterir. Dolayısıyla neme karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş Mini Akdeniz mor Gonca Gül Demeti buharın yoğun olabileceği banyo gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Henüz üretim aşamasında kesime alınmamış haliyle kumaş numuneleri hem dayanım hem de nem ile solma davranışı gösteriyor mu kontrol edilmektedir. Bu kontrol teknik olarak son derece hassas aşamalardan oluşur. Öyle ki belli ölçülerde kesilmiş numuneler aynı cins kaliteli kumaştan renksiz olanlarla aynı nemli ortama konularak standart süreler dâhilinde renk geçişi yaşanıyor mu diye kontrol edilir. Yapay çiçek için özel olarak seçilmiş kumaşların cinsine bağlı olarak bu süre 20 derecede aşağı yukarı 16 saattir. Ve buna karşın mor renkli yapay çiçek üretiminde kullanılacak numunede ne bir renk geçişi ne de bir yıpranma söz konusu olmamıştır. Hiçbir banyoda bu tip bir uygulama yapılmayacağı göz önüne alınırsa, Akdeniz mor Gonca Gül Demeti uzun ömürlü bir ürün olması sebebiyle gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.