Cam Güzeli Demeti (Mor)

% 26 indirim
12,00TL
8,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.

 • Stokta yokÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Mor Cam Güzeli Demeti Fiyatları;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Mor Cam Güzeli Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Cam Güzeli Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını GösterMor Cam Güzeli Demeti Özellikleri;

 

 • Ürünün kodu: k185mor
 • Çiçeğin adı: mor Cam Güzeli Demeti
 • Demetlerde en az 20 adet çiçek vardır.
 • Çiçeğin çapının uzunluğu 5 cm’dir.
 • Cam Güzeli Demetinin çap uzunluğu: 20 cm
 • Demetin boyunun uzunluğu: 35 santimetre

 

Mor Cam Güzeli Demeti ve Strüktüre Nesneler;
 

Tasarım söz konusu olduğunda nesnelerin tasarlanma çalışmaları üç boyutlu ya da bir yüzeyde olmalarına göre farklı adlandırılmaktadır. Eğer bir tasarım çalışması mor Cam Güzeli demeti gibi üç boyutlu bir yapıdaysa bu tip çalışmalara strüktüre denir. Çünkü iç yapı olarak tam bir tasarımsal çalışma ürünüdür. Ancak yapay çiçekler gibi pek çok parçanın bir araya getirilerek oluşturulduğu nesnelerde her bileşen kendi içinde ayrı bir iç yapıya yani strüktüre sahiptir. Üç boyutlu yapıların formunu korumasını sağlayan sistem strüktürdür. Eğer bir nesne strüktürel olarak bütünlüğe ulaşmamışsa belli bir nesnel özelliğe sahip olması mümkün değildir.  Maddelerin içlerinde yapısal olarak birbirini tekrar eden ve nesneye bütünlük kazandıran birbiri ardınca sıralanmış yapılar vardır. Strüktür doğal ya da yapay olabilmektedir. Bitkilerin yaprak yapıları, yeryüzü şekillerinin coğrafyaya göre farklılık göstermesi, hayvanların doğrudan yaşamsal özelliklerini etkileyen hücresel yapıları doğal strüktür olarak tanımlanırken, insan eliyle sonradan üretim amacıyla oluşturulmuş üç boyutlu yapılar ise yapay strüktür olarak tanımlanmaktadır. Dolayısıyla yapay da olsa en büyük esin kaynağı doğadır. Bağ elemanlarını birbiriyle uyumu ve ne az ne de çok olmak üzere gerektirdiği kadar kullanılması iç yapının kalitesini belirleyen unsurlardandır.

 

Nesneler üzerinde dış yapı çalışmaları ve yapay cam güzeli demeti tekstürü;

 

Doku olarak yapılara dışsal olarak tekstür denir. İç yapıdan dış yapıya geçişte tasarım için birçok aşama vardır. Büyük yapılar her zaman küçük yapıların yeterince tekrarlanmasıyla oluşturulduğundan, yapay bir Cam Güzeli oluşturmada kullanılacak malzemelerin strüktürel olarak yan yana getirilmesi pek çok sektörün bir araya getirilerek ortak çalışmaları sonucunda meydana gelmektedir. Yapısal bir aksama bozukluk ya da düzensizlik söz konusu olduğunda en küçük yapılar arasındaki bağlantılarda bir aksaklık olduğu düşünülür. Tasarım konusunda deneyimli kişiler tarafından, üretim hatalarının önüne geçecek strüktür bağlantı düzeltmeleri yapılır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.