Cipsolu Brüksel Şakayık Gül Demeti (Pembe)

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: pembe sakayik gul

Pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Şakayık Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti Özellikleri;

 

 • Ürünün ismi: Beyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti
 • Ürün için kod: 1058beyaz
 • Demet üzerindeki büyük şakayıkların sayısı: 5 tane
 • Demet üzerindeki küçük şakayıkların sayısı: 5 
 • Diğer malzemelerin ismi: cipso ve yapraklar
 • Bir Şakayık Gül Demeti üzerindeki toplam gül sayısı: 10 tane
 • Büyük çiçek çapının genişliği: 3.5-4 santimetre
 • Küçük çiçek çapının genişliği: 2,5 cm
 • Demetin boy yüksekliği: 30-34 cm’dir ve ayarlanabilmektedir.
 • Şakayık Gül Demeti çapının uzunluğu: 17 cm

 

Pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti Gövdesinde Kullanılacak Plastik Kaplı Metalin Tel Çekme İşlemine Alınmadan Önce Fosfat Banyosuna Alınması;

 

Curufdan temizlenmiş ve henüz dal yapımı için uygun kalınlıkta olmayan yani kalın olan, tellerin, tel çekme işlemi yapılmadan önde yüzey temizleme prosesinin bir devamı olan ve yüzeyde kalan asitlerin giderilmesi işlemi yapılmalıdır. Bu işlemler, soğuk basınçlı bir su ile yıkanmalarına karşın son asit kalıntılarının giderilmesi ve nötrleştirilmesi amacıyla gerçekleştirilir. Fosfat Banyosuna alınan pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti gövdesini oluşturacak kalın metal teller, böylece korozyona karşı dayanıklı hale getirilir. Yapay Çiçek Deposu pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti dallarında kullanılacak metalin plastikle kaplanmış olmasına rağmen korozyona karşı dayanıklı olmasına dikkat eder. Fosfat banyosu içerik olarak, sıcak kireçle boraks karışımının yanı sıra fosfat tuzunu da barındırır. Ayrıca daldırmanın yapıldığı bu banyonun sıcaklığı altmış ile doksan derece arasında değişmektedir.

 

Pembe Brüksel Şakayık Gül Demeti Gövdesinde Kullanılacak Metal Telin Çekme İşleminden Önce Mekanik Olarak Yüzeyinin Temizlenmesi;

 

Paslanmanın giderilmesi işlemleri metallerde her zaman mekanik işlemlerle ya da kimyasal yöntemlerle gerçekleştirilir. Pas giderme işlemini yapacak olan makine aksamı iki adet makaradan oluşmaktadır. Bu makaraların arasına alınan paslı tel, demetlerin dal yapısına uygun olacak şekilde pasın çatlatılarak temizlenmesi esasına dayanmaktadır. Proses bu kadar olmayıp sonrasında tel, metal fırçaların da arasından geçirilir ve paslardan iyice temizlenir.

Farklı bir mekanik yöntem olmakla birlikte metal endüstrisinin, estetik değeri yüksek yapay çiçek uygulamaları için, kullandığı yöntem metal bilyeler arasından dal yapmak için kullanılacak olan telin geçirilmesidir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.