Cipsolu Brüksel Şakayık Gül Demeti (Beyaz)

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: beyaz kucuk sakayik gul

Beyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Beyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Şakayık Gül Demeti Fiyatlarını GösterBeyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti Özellikleri;
 

 • Ürünün ismi: Beyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti
 • Ürün için kod: 1058beyaz
 • Demet üzerindeki büyük şakayıkların sayısı: 5 tane
 • Demet üzerindeki küçük şakayıkların sayısı: 5 
 • Diğer malzemelerin ismi: cipso ve yapraklar
 • Bir Şakayık Gül Demeti üzerindeki toplam gül sayısı: 10 tane
 • Büyük çiçek çapının genişliği: 3.5-4 santimetre
 • Küçük çiçek çapının genişliği: 2,5 cm
 • Demetin boy yüksekliği: 30-34 cm’dir ve ayarlanabilmektedir.
 • Şakayık Gül Demeti çapının uzunluğu: 17 cm

 

Beyaz Brüksel Şakayık Gül Demeti Dalında Kullanılacak Metal Tek Kangallarının Kimyasal Banyolar Aracılığıyla Yüzey temizleme İşlemlerinin Yapılması;

 

Sülfürik asit ve hidroklorik asidin belli oranlarda su ile karıştırılmasıyla elde edilen kimyasal banyolarda, tel çekme işlemi yapılarak istenen dalın inceliğine getirilmesi gereken telin yüzey temizleme aşaması, tel çekme işleminden önce gerçekleştirilmelidir. Çünkü zerinde istenmeyen kir tabakları bulunan kalın teller kalıplardan geçerken şekil bozukluklarına neden olmalarının yanı sıra daha sonra Şakayık Gül Demeti dalı elde etmek için plastikle kaplanmaları aşamasında da plastiğin yüzeye tutunamaması gibi teknik sorunlara yol açacaktır.

 

Metalin sülfürik asitli ve hidroklorik asitli su karışımını içerisinde bekletilme süresi yarım saatle bir saat arasında yüzeylerin ihtiyaç duyduğu temizlenme miktarına göre değişmektedir. Eğer bu süre daha kısa hale getirilmek istenirse, banyo sıvısının sıcaklığını artırmak yardımcı olacaktır. Elli ila altmış derecelik bir sıcaklık işlemin kısa sürede sonlandırılması için uygun bir kimyasal banyo sıcaklığıdır. Temizlenmek istenen atık madde curuf olup telin her yerinde eşit miktarda değildir. Bu durumda suyun içersindeki sülfürik asit ile temas eden curuf az olduğu yerlerde çok daha erken kendini bırakacaktır. Ancak bu esnada temel bir sorun ortaya çıkar ki, curufsuz kalan çelik yüzey, katmanlaşmış curuflar eriyene kadar aside maruz kalacaktır. Şakayık Gül Demeti dalları için seçilmiş çelik telin kalın curuf tabakasından temizleninceye kadar asitlerden zarar görmesini engellemek kimyasal banyoya için baz dekapaj eklenir. Bu durum bir çeşit stabilizasyondur.

 

Atık maddelerden ve curuftan temizlenmiş olan teller soğuk, basınçlı su ile bir süre yıkanmalıdır. Çünkü kimyasal banyodan arta kalan asidin metal yüzeyden temizlenmemesi bekleme süresine bağlı olarak deformasyona devam eder. 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.