Brüksel Şakayık Gül Demeti (Mor)

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.

 • Stokta YokÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Açık Mor Brüksel Şakayık Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Açık Mor Brüksel Şakayık Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Şakayık Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Açık Mor Brüksel Şakayık Gül Demeti Özellikleri;

 

 • Ürünün ismi: Açık Mor Brüksel Şakayık Gül Demeti
 • Ürün için kod: 1058açıkmor
 • Demet üzerindeki büyük şakayıkların sayısı: 6
 • Demet üzerindeki küçük şakayıkların sayısı: 4 adet tomurcuk
 • Ek malzemelerin ismi: 6 tane ortanca, 6 tane cipso, yapraklar
 • Bir demetteki toplam gül sayısı: 10 adet
 • Büyük çiçek çap genişliği: 5 cm
 • Küçük çiçek çap genişliği: 2,5 cm
 • Demetin boyca yüksekliği: 30-37 cm olup ayarlanabilmektedir.
 • Demetin Çap uzunluğu: 20 cm

 

Açık Mor Brüksel Şakayık Gül Demeti Dallarının İç Yapısı;

 

Tasarıma uygun kalınlıkta teller plastikle kaplanarak açık mor Brüksel Şakayık Gül Demeti dallarının yapısını oluşturur. Ancak bu tellerin bu aşamaya gelmeden önce geçirmiş oldukları pek çok aşama vardır. Öncelikle yaklaşık 7 cm kalınlığında tel çekme işlemine uygun yumuşaklık ve mukavemetteki tel parçası mekanik işleme tabi tutularak yüzey kısmı asitten temizlenir. Bu malzeme ya bobinler üzerine sarılmış ya da kangal şeklinde olur. Çap ayarlaması hangi inceliğe getirilmek isteniyorsa tespit edilir. Her kalıbın çapı bir öncekinden daha küçüktür. Kesit küçüldükçe tel çekme işleminin amacı olan uygun kalınlık yakalanır. Arka arkaya yerleştirilmiş kademeler inceltme işlemi için mevcuttur. Açık mor Brüksel Şakayık Gül Demeti dalı elde etmek için tel çekme işlemi uygulanacak olan tel çok kalın olmadığından, her bir kalıptan yani matristen geçerken, incelme payı, bir öncekinin yalnızca yüzde on beşi kadar gerçekleşmektedir. Bu işlem oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olup, dakikada bin metre Şakayık Gül Demeti dalı için uygun kalınlıkta tel çekilebilmektedir. Soğuk bir çekme işlemi uygulanması sebebiyle hammaddenin pekleşmesini önlemek gerekir. Bu durunda şekil değiştirme zorlaşacağından ara tavlama yapılması gerekebilir. Endüstriyel bir uzmanlık olması sebebiyle yetkin insan kaynakları tarafından gerçekleştirilen normalizasyon ya da kristalizasyon sayesinde sorunun önüne geçilmektedir. Matrislerin optimizasyonu yapılmış üretim tesisleri aracılığıyla oluşturulmuş açık mor Brüksel Şakayık Gül Demeti dal yapısında, Yapay Çiçek Deposu yorulma hatalarının minimuma indirilmesini göz önüne alır.

 

Şakayık Gül Demeti dalı yapımında metale uygulanan bir diğer alternatif metot ise, ultrasonik titreşimler kullanarak telin uzamasını sağlamaktır. Ancak bu yöntem alüminyum içeriği yüksek metallerde daha iyi sonuç vermektedir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.