Beyaz Lavanta Demeti

% 18 indirim
5,99TL
4,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.

 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Beyaz Lavanta Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Beyaz Lavanta Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Beyaz Lavanta Demeti Özellikleri;

 

 • Lavanta Demeti üzerindeki dal sayısı: 5
 • Dal başına düşen lavantanın adedi: 2
 • Demetin toplam lavanta sayısı: 10
 • Lavanta çiçek uzunluğu: 5 cm
 • Lavanta Demeti yüksekliği: 30 cm
 • Demetlerin çapı: 20 cm

 

Beyaz Lavanta Demeti Gerçekçi Görünümü;

 

Doğal ortamında yirmi ile altmış santim boy uzunluğuna bitkisel özelliğinden dolayı ulaşabilen bir bitkidir. Ancak çalı türü bir bitki olması sebebiyle ev ortamında yetiştirilmesi tercih edilmese de, renk seçeneğinin bol olması ve mekânlara yaz havası getirmesi sebebiyle tercih edilen bir bitkidir. Doğal Lavantaların güzel özellikleri ön plana çıkarılarak üretilmiş yapay çiçekler arasında Beyaz Lavanta Demeti görsel zenginlik katar. Her mevsimde ortamlara yaz hissi verir. Yemek masaları için son derece uygun bir seçim olacaktır. Yapay Çiçek Deposu demet çiçek seçenekleriyle yemek masalarınız için kaliteli ürünler sunar. Ağırlıklı olarak mor renkli olanlarını piyasada bulmak kolay olsa da dekoratif ürün olarak kullanılmak istendiğinde zıtlıkların uyumundan yaralanmak isteyebilirsiniz.

 

Yemek Masası Dekorasyonunda Beyaz Lavanta Demeti;

 

Misafir ağırlama alışkanlıkları kişiye göre, kültür ve yenecek yemeğin türüne göre değişse de, hem günlük kullanımlarda hem de özel kutlama ve ağırlamalarda, doğal görünümü kadar dayanıklı da olan dekoratif ürünler kullanılabilir. Bu ürünler arasında sayılabilecek Lavanta Demeti eğer beyaz renk tercih edilecekse masa örtüsü ve peçetelerde eflatun detaylarla oldukça estetik bir görünüm sağlayacaktır. Yemek peçetelerine demetlerden yerleştirmek misafirler için oldukça ince bir davranış olacaktır. Her zaman yemek masası üzerinde çiçek bulunması istenmeyebilir. Eğer dolu bir masa söz konusuysa, servis öncesi sunum için büyük vazolara yerleştirilmiş olan yapay çiçekler aynalı bir konsol üzerine alınarak daha zengin bir görünüm sağlanabilir.  

 

Gerçek Lavanta Bitkisinin Genel Özellikleri;

 

Bitki armağan edildiği kişiye karşı sadakati temsil eder. Topraktan ayrılmış bir Lavanta Demeti tazeliğini sadece birkaç gün koruyacaktır. Çalı türünde bir bitki olması ve temizleyici kimyasallara esansiyel özellikleriyle katkıda bulunması sebebiyle geniş bir üretim alanı vardır. Yabani bir yaz bitkisi olması sebebiyle kışın bulmak zordur. Yapay Çiçek Deposu sadakati simgeleyen yapay çiçek olarak uzun yıllar kullanılabilen ve her mevsimde sofralarınıza mutluluk getirecek Beyaz Lavanta Demeti sunar.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.