Bahar Yeşillik Demeti (Mor)

% 35 indirim
19,89TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: mor bitki demeti

Mor Bahar Yeşillik Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Mor Bahar Yeşillik Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Mor Bahar Yeşillik Demeti Özellikleri;
 

 • Ürünün ismi: Mor Bahar Yeşillik Demeti
 • Ürünün kodu: yc860-3yesil-mor
 • Demetteki dal sayısı: 7 adet
 • Dal üstündeki sürgün sayısı: 4
 • Demetteki toplam sürgün sayısı: 28 tane
 • Demetin yüksekliği: 35 cm
 • Yeşillik Demeti çap uzunluğu: 20 cm

 

Yeşil Bahar Yeşillik Demeti ve Estetik Olarak Kullanımı;

 

Bir nesnenin ya da bir mekânın güzel olmasını belirleyen, bilim ve sanatın konusuna giren estetik değerler vardır. Doğadan benzetim yoluyla yapay çiçeklerin elde edilmesi gelişigüzel bir yöntemle değil estetik değerlere dikkat edilerek yapılması gereken hem sanatsal hem de endüstriyel bir faaliyettir. Duyusal olarak gelişmiş toplumlarda güzellik ihtiyacı çok daha fazladır. Zamanımızda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte, yoğun bir iş hayatının içerisine sıkışıp kalmış olan insanlar, evlerinde, balkon ya da bahçelerinde hatta iş yerlerinde doğal bir görünüm elde etmenin yolu olarak yapay çiçek kullanımını artırmışlardır. Yeşil bahar Yeşillik Demeti kullanım alanı oldukça geniş, sentetik malzemeden üretilmiş, dayanıklı ve gerçekçi bir üründür. Ortamlardaki yoğunluğu ve sıradanlığı alır, natürel bir görünüm verir ve farklı yapay çiçeklerle kombine edilerek görsel zenginlik oluşturur.

 

Estetik değerler insanın doğuştan getirdiği bir ihtiyaç olmayıp, toplumun özelinde değişen, kültürlere göre ve ihtiyaca göre farklılık gösteren bir olgudur. Yapay Çiçek Deposu yeşil bahar Yeşillik Demeti temininde çağdaş çizgiler yakalamıştır. Farklı renk seçenekleri de mevcut olup, hangi yapay çiçekle kombine edilecekse o renge daha yakın bir tercih yapılması tavsiye edilir. Özelliği olan, tanımlanmış, bilinçli dizayn edilmiş mekânlar oluşturmak için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Yaşam biçiminize uyumlu ortamlar oluştururken, özgün tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Yapay çiçek kullanımı bir nevi insana özgü ikinci bir doğa oluşturmanın göstergesidir. Sanatla da iç içe bir faaliyet alanıdır. Teknolojinin getirdiği yeniliklere ek olarak güzellik beklentisi de artıyor. Bilgi teknolojisiyle entegre çalışan sanayi tesisleri, müşterinin beklentisine yönelik üretim yapmak üzere kendisini dönüştürmektedir.

 

Bakış açısına göre farklılıklar gösterse de yapay çiçek aranjmanlarında kullanılmak üzere, entegre plastik üretim tesislerinde, güzel görünüm ön plana alınarak Yeşillik Demeti üretimi devam etmektedir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.