4 Yapraklı Pastel İri Yonca Demeti Bordo

% 26 indirim
20,00TL
14,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: 2019 yapay cicek modelleri

4 Yapraklı Pastel Yonca Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. 4 Yapraklı Pastel Yonca Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


4 Yapraklı Pastel Yonca Demeti Özellikleri;

 

 • Ürün ismi; 4 Yapraklı Pastel yonca Demeti
 • Ürünün kodu: yc877
 • Her demetteki dal sayısı: 7 adet
 • Dal başına düşen yonca sürgünü: 20 adet
 • Bir demette bulunan toplam yonca sürgünü sayısı: 140
 • Demetteki toplam sürgün sayısı: 28
 • Demetin boy yüksekliği: 36 cm
 • Yeşillik Demeti çapı: 20 cm

 

4 Yapraklı Pastel İri Yonca Demeti Özellikleri;

Yapay yonca demeti kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Her bir demette 7 dal olup, her bir dalda yaklaşık 20 adet 4 yapraklı yonca sürgünü bulunmaktadır. Bir demette toplam 140 adet 4 yapraklı yonca vardır. Yonca demetini isterseniz mekan dekorlarında isterseniz de parçalayarak gelin buketi vb. tanzimlerinizde kullanabilirsiniz. Urun yapay olduğundan dış mekan kullanımına uygun olup uv dayanımı vardır.
Pembe Bahar Yeşillik Demeti Kullanım Amacı;

 

Aranjmanlarda dolgu malzemesi olarak kullanılmak üzere üretilmiş Yeşillik Demeti son derece estetiktir. Pembe, turuncu, mor, sarı ve yeşil olmak üzere beş farklı renk seçeneği mevcuttur. Renk geçişleri gerçeğine çok uygun şekilde sağlanmıştır. Doğal görünümünün yanı sıra kolay şekil alır. Gül buketlerinde, çelenk yapımında zengin bir görsellik oluşturmak için kullanılabilir. Renginin pembe olması yine benzer renkli çiçeklerle kullanımını ve tek renkli yapay çiçek konseptlerinde renk katmak amaçlı kullanımı uygundur.  Pembe bahar Yeşillik Demeti beyaz gül demetleriyle son derece uyumlu bir görsellik sunar. Uzun ömürlüdür ve hem dış mekân peyzaj uygulamalarında hem de iç mekân süslemelerinde kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.

 

Pembe Bahar Yeşillik Demeti Üretiminde Plastik Şekillendirme;

 

Plastikler amaca yönelik şekillendirilmek istendiğinde bu işlem başlıca iki biçimde gerçekleştirilir; 1. Kalıplama, 2. Diğer biçimlendirme yöntemleri.

 

Yapay Çiçek Deposu Pembe bahar Yeşillik Demeti üretiminde plastik kalitesine önem veren üretim tesisleri aracılığıyla yapay çiçek temin eder. Kalıplama teknolojilerinin kompleks bir bütünü bu tesislerde kullanılır. Kullanılan kalıplama teknolojilerinin bazıları şunlardır; basınçlı kalıplama yöntemleri, döküm yoluyla kalıplama, transfer etme yöntemi, santrifüjlü döküm teknolojileri, basınçla katlandırma teknolojisi, yaprak kısımlarında şişirmeyi enjeksiyon ile yapma, döner platformlarda biçimlendirme, enjeksiyon kalıp kullanma.

 

Pembe Bahar Yeşillik Demeti Üretiminde Diğer Biçimlendirme Seçenekleri;

 

Ekstrüzyon yoluyla bir çeşit basınç uygulayarak eşit et kalınlıklara sahip plastik materyal elde etme işlemi daha çok Yeşillik Demeti sap kısımları için uygulanan bir yöntemdir. Yinede tek yöntem olmamakla birlikte diğer yöntemler şu şekilde sıralanabilir; film ile kaplama amacıyla şişirme, kalıp kullanmaksızın ektrüzyon yöntemi, köpüklü plastik uygulamaları, ısıya ek olarak basınç uygulama teknolojisi, lif sarma yöntemiyle biçimlendirme. Tüm bu plastik biçimlendirme seçeneklerinden hangisi ya da hangilerinin uygulanacağına henüz tasarım aşamasındayken karar verilir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 14.9
2 7.45 14.9
3 4.97 14.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 14.9
2 7.45 14.9
3 4.97 14.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 14.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.