Bahar Yeşillik Demeti (Mor)

% 35 indirim
19,89TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Mor Bahar Yeşillik Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Mor Bahar Yeşillik Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Mor Bahar Yeşillik Demeti Özellikleri;

 

 • Ürün ismi: Mor Bahar Yeşillik Demeti
 • Ürünün kodu: yc860-3mor
 • Her demetteki dal adedi: 7
 • Dallarda bulunan sürgün sayısı: 4 adet
 • Demetteki toplam sürgün adedi: 28
 • Demet yüksekliği: 35 cm
 • Yeşillik Demeti çap uzunluğu: 20 cm

 

Mor Bahar Yeşillik Demeti Plastik Kalitesi;

 

Kimya sanayisi alanına giren plastik üretimi yapay çiçek üretiminde önemli bir yere sahiptir. Plastik sanayisi ise hemen hemen sektörün içinde yer alan yaygın alanıyla, yardımcı ve ana ürün maddesi olarak kullanılmaktadır. Entegrasyonu oldukça yüksek olan plastik üretimi alanına göre özelleşerek yapay çiçek üretiminde farklılaşmıştır. Plastiğin yapısında, kauçuk madde, yapay elyaf, suni selüloz, makromoleküller bulunur. Kullanılış amacına göre bünyesindeki maddeler artırılıp azaltılarak sertlik derecesi belirlenir. Yeşillik Demeti üretiminde kullanılacak plastiğin yapısında hem polimerler hem de monomerler kimyasal bağlarla birbirine bağlıdır ve kimyasal özelliği laboratuarlarda test edilerek, dayanıklılığı göz önünde bulundurulmuştur. Plastiği oluşturan polimer yapıların özelliği nihai ürünün kalitesini belirler. Sentetik kauçuk kullanılarak üretilmiş olan mor bahar Yeşillik Demeti mor renk geçişleri plastiğin eritilmesi esnasında, içerisine uygun renk pigmentlerinin karıştırılmasıyla elde edilmiştir. Bu tip estetik bir görünümü elde etmenin başka yolu da, polimer yapısı olarak sentetik olanlardan, polietilen, naylon, polistiren ya da poliester gibi polimerlerin farklılaştırılmasıyla olabilir. Yapay çiçek üretiminde etil selüloz, selüloz, protein ve pektin gibi doğal polimerlerin kullanılmamasının en önemli sebebi, bu yapıların doğal olarak bozunmalarının kolay olmasıdır.

 

İçinde bulunduğumuz yüzyılın temel gereksinimi günlük eşyalarda olduğu gibi hediyelik ve süs eşyalarında da kalıcılıktır. Bu sebeple bozunmaya uğramayan, kullanım ömrü uzun sentetik polimerden üretilen mor bahar Yeşillik Demeti buket aranjmanlarında dolgu malzemesi olarak sıkça tercih edilmektedir.

 

Sınıflandırılması açısından basit bir test yöntemi olan yüzdürme yöntemiyle plastik malzemenin yapay çiçek imalinde uygun olup olmadığı tespit edilebilmektedir. Yapay Çiçek Deposu suyun özgül ağırlığından daha küçük ağırlığa sahip yani yüzdürme testlerinde su üzerinde kalan hafif imal edilmiş plastik türlerinden estetik özelliği yüksek seviyede olan yapay çiçek temin eder.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 12.9
2 6.45 12.9
3 4.3 12.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 12.9
2 6.45 12.9
3 4.3 12.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 12.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.