Bahar Dalı Dekoratif Yapay Çiçek 100cm Kırmızı

% 43 indirim
44,00TL
24,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

 • Bahar Dalı Dekoratif Yapay Çiçek 100 cm Fiyatları;

       Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Bahar Dalı Dekoratif Yapay Çiçek 100cm stoklarımızda bulunmaktadır. 

  Ucuz bahar dalı, yapay bahar dalı, dekoratif yapay çiçek, uzun vazo çiçekleri, dekoratif yapay çiçek, tek dal yapay çiçekler, vazo çiçekleri 

  2020 yapay çiçek modelleri, yeni model yapay çiçekler, yapay çiçek fiyatları

  Bahar Dalı Dekoratif Yapay Çiçek 100cm Özellikleri;
  • Çiçek ismi: Bahar Dalı Dekoratif Yapay Çiçek 
  • Rengi: Kırmızı
  • Bahar dalı toplam yüksekliği: 100 cm (Sap kısmı 50 cm)
  • Toplam 3 Dal dan oluşmaktadır. Bahar çiçekleri takılı olan bu 3 dalın ayrı ayrı uzunlukları 40 cm- 40 cm -40 cm dir.

   Uzun dal çiçekler kategorisine girdiğinden uzun vazolarla beraber dekoratif amaçlı kullanılmakta ayrıca yapay ağaç yapımında da tercih edilmektedir.  Uzun dekoratif bahar dalı, yapay olduğundan çok uzun ömürlüdür dış mekan kullanıma uygundur. Çok uzun yıllar kullanabilirsiniz en küçük deforme ya da bozulma olmaz.

 

Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Yapay Çiçeğinde Bitki Bütünlüğünü Sağlayacak Tohum Oluşturulması;

 

Yapay çiçeğin dalını oluşturacak metal çubuk plastik ya da muadili bir materyalle kaplıdır. Bu metalin bir ucu belli bir miktar pay bırakılarak yine pamuk ya da plastik malzeme ile az bir miktarda sarıldıktan sonra kendi üzerine kıvrılarak bu kıvrımdan çiçeğin bütünlüğünü sağlayacak bir yapı oluşturulmuş olur. Bu aşama artık kırmızı zarif uzun dal Bahar Dalı gibi estetik ürünler için teknolojik olarak yüksek kapasiteli cihazlarla sağlanıyor olsa da temel mantık aynıdır. Yani yapay çiçeği bir arada tutacak sağlam bir kanca elde edilir.

 

Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Bitim İşlemlerinde Ütüleyerek Form Verme;

 

Ütüleyerek çiçeklere şekil vermek için kullanılan malzemeler temel olarak, 1. El aletleri, 2. Yardımcı malzemeler, 3. Cendereler ve bu cendereler ait kalıplardır. Üretim sürecinde el işçiliğinin kaçınılmaz olduğu yapay çiçek endüstrisinde Bahar Dalı gibi ürünlerin biçimlendirilmesi için kullanılan el ütülerinden bazıları şunlardır; 1. Top ütü, 2. Pens ütüler, 3. Çeşitli ebatlardaki keçi ayakları, 4. Çakılar, 5. Burun ütüleri, 6. Havuç ve oluklu burun ütüleri, 7. Bıçak ütüleri. Bu ütü çeşitlerinin yanı sıra bir de yardımcı malzemeler vardır ki bunlar arsında ütünün yapılacağı zemin önemli bir yet tutar. Zira bu zemin sanıldığının aksine kırmızı zarif uzun dal Bahar Dalı çiçek yaprakları gibi hassas ve doğal bir görünümde olması gereken kumaş yapıları için düz bir satıh olamaz. Hatta bu ütüleme zemini mümkün olduğunca yuvarlak ve yumuşak olmasına karşın formunu koruyacak güçte bir zemin olabileceği gibi esnekliği hat safhada bir gergin lastik yapısı da olabilir. Bu lastikler genel de dikdörtgen bir biçimde olup güçlü cendereler arsında gerdirilmiştir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.