Bahar Dalı (Kırmızı Zarif Uzun Dal)

% 34 indirim
12,00TL
7,89TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Bahar Dalı (Kırmızı Zarif Uzun Dal) Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Açık Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Tek Dal Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Bahar Dalı Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Dalı Fiyatlarını Göster


Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Özellikleri;

 

 • Yapay çiçek ismi: Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı
 • Kodu: e43kırmızı
 • Bahar Dalı dal adedi: 2 adet uzun 2 adet kısa olmak üzere 4 tane
 • Çiçeklerin çap uzunlukları: 3 cm
 • Uzun dal çiçeğin yüksekliği: 85 santimetre
 • Uzun dal çiçek için çap uzunluğu: 30 santimetre

 

Kırmızı Zarif Uzun Dal Bahar Dalı ve Botanik;

 

Doğal çiçek ve bitkilerin yapılarında bulunan karakteristik özellikler bozulmaksızın, beklenti ve diğer ev eşyası ve tekstil ürünleriyle uyumlu bir şekilde üretilmiş taklitlerine yapay çiçek denir. Doğal olarak var olan çiçeklerin birer kopyası yapılmak istendiğinde genel olarak ortaya çıkan ürün; fantezi çiçek, çiçek tanzim, dekoratif eşya olarak çiçek, meyve çiçekleri ya da sebze çiçekleri, doğal bitkilerin taklitleri şeklinde olmaktadır. Spesifik olarak, kırmızı zarif uzun dal Bahar Dalı da bu çeşit bir doğadan taklit sonucu olup gerçeğine çok yakın bir görünüm sunar.

 

Natürel olarak bitkiler botanik adı verilen bir bilim çerçevesinde incelenerek temel özellikleri hakkında istatistiksel bir birikim oluşturulur. Daha sonra sistemleştirilmiş bilim içerisinde birbirine benzeyen özellikler gösteren bitkiler, aynı cins sayılmaktadır. Cinsler birbirlerine uyumlu, ortak özellikleri çoksa bu cinslerde familya olarak bir çatı altında toplanır ve her türlü bitkinin yanında çiçeklerde bu sistemik sınıflandırmanın içerisine dâhil edilir. Bahar Dalı genelde meyve ağaçlarının mevsimi geldiğinde çiçek açmasıyla meydana gelen geçici bir güzelliktir. Dolayısıyla kalıcı bir dekoratif malzeme olabilmesi için botanikçiler tarafından sistemik yapısı incelenerek tasarımcılarla yapılan ortak bir çalışma sonucunda pek çok yardımcı malzeme kullanılarak yapay çiçek haline dönüştürülmektedir.

 

Bitkiler genel olarak çiçekli ve çiçeksiz olmak üzere ikiye ayrılırlar. Çiçekli bitkiler ise açık ve kapalı tohumlu, kapalı tohumlular, tek ve çift çenekli, çift çenekliler ise taç yaprakları bitişik ve taç yaprakları ayrık olarak alt kategorilerde değerlendirilir. Bitkinin bu özellikleri yapay çiçek elde edilirken formun yapısını doğrudan etkileyeceğinden Bahar Dalı yapımında da önemlidir. Bitkinin gövdesinden ayrılan yapılar bir çeşit sürgündür ve bunlar dal olarak adlandırılır. Hem dal hem de çiçek yapısı ürünün nihai özelliğini etkileyecek tasarım fikri verecektir.

 

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.