Bahar Dalı (Beyaz Zarif Uzun Dal)

% 34 indirim
12,00TL
7,89TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Bahar Dalı (Beyaz Zarif Uzun Dal) Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Beyaz Zarif Uzun Dal Bahar Dalı stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Tek Dal Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Bahar Dalı Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Dalı Fiyatlarını Göster


Beyaz Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Özellikleri;

 

 • Yapay çiçeğin ismi: Beyaz Zarif Uzun Dal Bahar Dalı
 • Kod: e43beyaz
 • Bahar Dalı dal sayısı: iki adet uzun iki adet kısa olmak üzere 4
 • Çiçeklerin çaplarının uzunluğu: 3 cm
 • Uzun dal çiçek yüksekliği: 85 cm
 • Uzun dal çiçek çap uzunluğu: 30 cm

 

Beyaz Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Kumaş Yapısı ve Filament İplikler;

 

Hızla ve son derece dikkat çekici bir şekilde artan sentetik lif üretiminin artışı yapay çiçek endüstrisinde de görülmektedir. Doğal liflerin kullanımına göre çok daha yaygın olmaya başlayan yapay liflerin kullanımı beyaz zarif uzun dal Bahar Dalı çiçek kısmı içinde geçerlidir. Sentetik olan liflerin temel yapısı polimerlerden oluşur. Filamentler işte bu polimerlerden üç değişik şekilde elde edilir. Cipsler şeklindeki polimer, eğirilir, tekstüre edilir, fantezi iplikler üretilir.

 

Beyaz Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Çiçeklerinde Kullanılacak Kumaşın Üretiminde Flament ipliğin Yeri;

 

Hem suni hem de sentetik bir elyaf olan flament iplik, değişik yöntemler uygulanarak elde edilebilmektedir. Elde edilmeleri esnasında teknik olarak bazı tanımların bilinmesi gerekir. Bu tanımlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir; 1. Suni olarak üretilmiş elyaflar, 2. Rejenere elyaflar, 3. Flamanlar, 4. Polyester cipsler, 5. Düzeler, 6. Polyester meltler, 7. Bobinaj kafaları, 8. Kapiler kopmalar, 9. Üretim kabinleri, 10. Deşeler, 11. Üretim prosesindeki üfleme havası, 12. Filamentler, 13. Man made fibreler, 14. Filament yarnlar, 15. Monofilamentler, 16. Tek filamentli iplikler, 16. Multifilament iplikler, 17. Godetler, 18. Stapel lifler, 19. Tow, 20. Short cut fibreler, 21. Kısmi oranda yönlendirilme yapılmış iplikler, 22. Masterbatch v.b.

 

Beyaz zarif uzun dal Bahar Dalı çiçek yapısında kullanılacak kumaşın yapısını suni lif olarak değerlendirebilmek için, bu lifin doğal olanlarının bazı kimyasal ve fiziksel işlemlerden geçirildikten sonra bileşik yapısında farklılaştırma yapılmış olması gerekmektedir. Ancak bu yip yapay çiçek üretimindense sentetik elyaf içerikli ipliklerle dokunmuş kumaşlardan üretim yapılması çok daha yaygındır. Bir elyafın sentetik olarak tanımlanması için ise, polimer elde etmede doğrudan kimyasal işlemler kullanılması gerekir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.