Bahar Dalı (Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal)

% 34 indirim
12,00TL
7,89TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Bahar Dalı (Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal) Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Tek Dal Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Bahar Dalı Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Dalı Fiyatlarını Göster


Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Özellikleri;

 

 • Yapay çiçeğin ismi: Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı
 • Kod: e43beyazpembe
 • Bahar Dalı dal sayısı: 2 adet uzun iki adet kısa olmak üzere 4
 • Çiçeklerin çap uzunlukları: 3 cm
 • Uzun dal çiçek yükseklikleri: 85 cm
 • Uzun dal çiçek çap uzunluğu: 30 santimetre

 

Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı ve Non Wowen;

 

Her zaman dokunmuş ve örülmüş kumaşlar piyasa da daha yaygın olarak kullanılıyor olsalar da son zamanlarda beyaz-pembe zarif uzun dal Bahar Dalı gibi yapay çiçeklerin çiçek kısımlarında kullanılan kumaşlar herhangi bir işleme maruz bırakılmaksızın doğrudan üretilen, sentetik bir yapıya sahip olan non wowen teknolojisiyle üretilebilmektedir. Teknolojinin geldiği son noktayı göstermesi açısından non wowen uygulaması önemlidir. Test materyalleri için Amerikan standartlarına göz gezdirildiğinde, liflerin yüzey olarak eritme yoluyla, fiziksel ya da kimyasal yolla ya da mekanik işlemlerden geçirmek suretiyle parçaların bir araya getirilmesi bahsi geçen teknolojinin temel uygulanma şekli arasında sayılabilir. İplik olmaksızın kumaş üretme tekniklerine genel olarak non wowen adı verilir. Bahar Dalı gibi doğadan esinlenilerek tasarımı gerçekleştirilmiş yapay çiçek uygulamaları için non wowen teknolojisi son derece uygun olup, hem doğal hem de sentetik elyafların bir araya getirilmesiyle uygulanabilecek bir yöntemdir.

 

Non Wowen Teknolojisinin Beyaz Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Çiçeklerinin Oluşturulmasında Temel Aşamaları;
 

Öncelikle doku oluşturulur, daha sonra doku mümkün olduğunca sabitlenir, son olarak da bitim işlemleri gerçekleştirilerek kumaş üretimi tamamlanmış olur. Üretim kademeleri bu şekilde olan non wowen işlemlerden dokunun oluşturulması aşamasında da çeşitli teknikler uygulanmaktadır. Bu teknikler şu şekilde sıralanabilir; 1. Kuru işlemler, 2. Sonsuz elyaflı işlemler, 3. Sulu işlemler. Kuru işlem iki aşamada gerçekleştirilmektedir; 1. Tarama anlamına gelen carding ve 2. Havalı serme anlamına gelen air laid. Tarama yani carding tarak makinesiyle yapılır ve bu makineye bağıntılı bir serme aparatıyla senkronize çalışır.

 

Kuru işlemlerden havalı sermenin özelliği ise, ince yapılı dokular elde edilebilmesidir. Bahar Dalı çiçek yapısı için nispeten kalın dokular gerektiğinden çok kullanılmaz. 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.