Açık Mor Lavanta Demeti

% 18 indirim
5,99TL
4,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.

 • Stokta YokÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Açık Mor Lavanta Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Açık Mor Lavanta Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Açık Mor Lavanta Demeti Özellikleri;

 

 • Açık Mor Lavanta Demeti üzerindeki dal sayısı: 5
 • Dal başına lavanta adedi: 2
 • Demetteki toplam lavanta adedi: 10
 • Lavanta çiçeğinin baş uzunluğu: 5 cm
 • Lavanta Demeti demet yüksekliği: 30 cm
 • Demetlerin çap uzunluğu: 20 cm

 

Açık Mor Lavanta Demeti Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

 

Mor rengin tonları beyaz ve krem renklerle oldukça yüksek bir uyum gösterir. Sık kullanıldıkları için, küçük dekoratif objelerde ya da çiçeklerde tamamlayıcılık açısından seçilebilir. Hem kırmızı hem de maviyi yumuşak bir geçişle anımsatan mor renk skalası, doğal lavantaların türlerinde farklı tonlarda bulunur. Eflatun olarak da bilinen Açık Mor Lavanta Demeti gerçeğine en yakın görsel zenginliği evlerinizde, bahçe ve balkonlarınızda Yapay Çiçek Deposu aracılığıyla sunar.

Hem cam eşyalarla hem de gümüş renkli eşyalarla uyum gösterecek yapay çiçek beyaz mobilya ve perdelerinizle kombine edilebilir. Demetleri sayılarını azaltıp artırmak suretiyle isteğinize göre aranjman edebilirsiniz. Daha çok yatak odası ve yemek odası takımlarında vazo çiçeği ya da doğrudan buket olarak kullanılabilir.

Lavanta bitki olarak daha çok güzel kokusundan dolayı deterjan ve diğer temizlik kimyasallarına katılmak için üretimi yapılan bir bitki olmasına karşın sadece yaz mevsiminde yetişmesi dezavantajıdır. Uzun süreli ve kalıcı kullanım için kaliteli malzemeden yapılmış yapay çiçekler ev dekorasyonunda avantaj sağlar.

 

Yapay Lavanta Demeti Dekorasyon Tarihindeki Yeri;

 

Bitkilerin benzer birer kopyalarını, yapay olarak elde etmek günümüzde biyobenzetim biliminin alanına girse de geçmişte de son derece yaygın bir uygulamaydı. Öyle ki dayanıklılığı az da olsa keten kumaşlar kullanılarak yapılmış yapay çiçek örneklerine kazılar sonucunda ulaşılmıştır. Piramitlerin çevresinde yapılan kazılar sonucunda Mısır Uygarlığının mekan süsleme anlayışı içinde Lavanta Demeti kullanılarak yapılmış, malzeme olarak da farklı renkte kumaşlar tercih edilmiş buketler, süs eşyaları bulunmuştur. Daha sonra yapay çiçek uygulamaları zamanla, Venedik’te ve Roma’da uygarlığın gelişmesiyle hız kazanmış, dönemin teknolojisi yapay Lavanta Demeti üretimi için de kullanılmıştır. El sanatları içerisinde değerlendirilebilecek bir hobi uğraşı günümüzde dev bir sanayi yumağı haline gelmiştir. Yapay çiçek genel bilgi için tıklayınız!

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.9
2 2.45 4.9
3 1.63333333333 4.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.9
2 2.45 4.9
3 1.63333333333 4.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.