3lü Gül (Pembe Krem Uzun Dal Kaliteli)

% 32 indirim
25,00TL
16,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta yokÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Pembe Krem Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül Fiyatları;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Pembe Krem Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını GösterPembe Krem Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül Özellikleri;

 

 • Ürün İsmi: Pembe Krem Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül
 • Ürün için kod: e1523pembekrem
 • Bir dalın üstündeki Gül sayısı: 3 tane
 • Dalda yaprak-dal adedi: 3 adet
 • Büyük gülün çapının uzunluğu: 10 cm
 • Küçük gülün çapının uzunluğu: 4 cm
 • Büyük gülün bulunduğu dalın uzunluğu: ayarlanabilir - 75 cm’dir

 

Pembe Krem Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül ve Pembe Rengin İnsan Psikolojisi Üzerindeki etkisi;
 

Seçimlerimizi ve hayatımızı etkiyen ve bu etkiyi biz farkında olmaksızın yapan renklerdir. Algılamamız aynı olsa da üzerimizdeki etkileri konusunda kesin sonuçlar elde edilememiştir. Söz gelimi pembe rengini hepimiz aynı biçimde alılar ancak bize hissettirdiği duygular konusundan ayrılırız. Kişiliğimiz ve ruh sağlığımızla renklerin arasında ciddi bağlantılar olduğu konusunda son zamanlarda ciddi araştırmalar yapılmaya başlanmıştır. Bazı renkler mutluluk ve heyecan yaratırken, kişiye ve kültüre göre de değişmek üzere, bazı renkler de can sıkıntısı yaratabilmektedir. Depresyona bile sebep olabildiği göz önüne alınırsa iç açıcı renklerin mekânlarda kullanılmasının önemi azımsanamaz. Estetik tercihlerimizi, giyim seçimlerimizi de renkler etkilemektedir.

 

Pembe krem uzun dal kaliteli 3lü Gül için pembe rengin seçimi, söz konusu rengin kırmızı ve beyazın ortak sonucu olarak her ikisinin etkisini de taşıması sebebiyle doğal olarak tercih edilmesidir. Kırmızı heyecan yaratan, hareketli bir renk olup, beyaz ise sakinlik ve soğukkanlılık yaratan, temizliğin simgesi olan bir renktir. Bazı renkler herkes tarafından tercih edilmektedir ve bunun bilimsel olarak açıklaması üzerinde hala çalışılmaktadır.

 

Dikkati yoğunlaştırma, stresi azaltma ve sakinleştirme amacıyla farklı renk tonları kullanılmakta olup, beyaz ve kırmızı tonlarının uyumu ile pembe krem uzun dal kaliteli 3lü Gül yapay çiçeği, dekorasyonda, iç ve dış mekân süslemelerinde kullanılmaktadır. Bir ortama girildiğinde ilk dikkat çeken özelliği rengi olmakla birlikte, flu bir hayal izlenimi bırakması muhtemeldir. Dolayısıyla rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi sebebiyle, oturma odalarında ve yatak odalarında kullanılabilir. Kız bebekler için yeni doğan odası dekorasyonunda da pembe krem uzun dal kaliteli 3lü Gül tercih edilebilir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.