15li Top Gül Demeti (Mor)

% 41 indirim
15,00TL
8,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

15'li Mor Top Gül Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. 15'li Mor Top Gül Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


15’li Mor Top Gül Demeti Özellikleri;

 

Çiçek ismi: 15li mor top Gül Demeti

Çiçeğin Rengi: Mor

Ürünün Kodu: k368mor

Top Gül Demeti toplam dal sayısı: 5 adet

Mor gül sayısı: 3

Demetteki gül sayısı: 15

Gülün çap uzunluğu: 2,5 cm

Demedin yüksekliği: 26 cm

Demetin çap uzunluğu: 16 cm

 

15’li Mor Top Gül Demeti Üretiminde Temel Teknikler;

 

Yapay çiçek üretimi alanında genel olarak aşamalar; ev süslemesi ve giyim eşyası süslemesinde kullanılacak on beşli mor top Gül Demeti için de geçerli olmak üzere; tohum benzetmelerinin plastik materyal kullanılmak suretiyle gerçeğine benzetilmesi, dallandırma efektlerinin verilmesi, kumaşın ütü ile ısıl işleme tabi tutularak biçimlendirilmesi ve amaca yönelik tanzim edilmesi şeklindedir. Uygun araç ve gereçler kullanılarak, üretim sürecinin gerektirdiği bilgi ve deneyimin kullanıldığı tesislerde parçalar bir araya getirilir ve kullanıma uygun hale gelen yapay çiçeklerin sevkiyatı yapılır.

 

15’li Mor Top Gül Demeti Çiçeklerinin Sabitlendiği Plastik Tohum Başları;

 

El sanatlarının gelişmesine bağlı olarak endüstriyel üretimin el sanatları deneyiminden yararlanması kaçınılmaz olmuştur. Normalde elde üretimi yapılacak bir yapay çiçeğin tohum başı için, kumaşlar, renkli hamurlar, gıda maddeleri, pamuk veya lif kullanılır. Ancak plastikten yapay çiçek tonumu üretilmesi hem kalite açısından hem de zaman kazanımı açısından son derece uygundur. Tohum hazırlama üç şekilde yapılır; 1. yapıştırma yoluyla, 2. bağlama yoluyla, 3. hem bağlama hem de yapıştırma yoluyla.

 

15’li Mor Top Gül Demeti çiçeklerini gövdeye sabitlemek amacıyla iç içe geçmiş huniler şeklinde şeffaf plastik aparatlar kullanılmıştır. Bu aparatlar gülün katmerli bir görünüme sahip olmasında katkıda bulunmasının yanı sıra klasik tohum sabitleyici uygulamalardan çok daha dayanıklı sonuçlar elde edilmesinde etkendir. Yapıştırmak suretiyle hazırlanan yapay çiçek tohumlarında karton malzeme ve boyanmış irmik gibi zamana ve ortam koşullarına karşı mukavemeti düşük yardımcı ürünler kullanılır. Bağlama yoluyla oluşturulan tohum yapısında ise lif kullanımı yaygındır. El sanatlarının estetik değerleri korunarak, plastikten üretilmiş hazır tohumların kullanılması, bütünlüğün uzun süre korunmasında ve kaliteli sonuçların elde edilmesinde etken olmuştur. Yapay Çiçek Deposu dekoratif ürünlerde estetik değerlerin yanında dayanıklılığa da önem verir.

  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.